O nas

Siedzimy w muzyce, dźwiękach, samplach, mixach od 8 lat. Od 8 lat z większymi lub mniejszymi przerwami miksujemy, miksujemy i miksujemy dopieszczając każde przejście i każdego sampla, bo sprawia nam to ogromną frajdę, radochę i niesamowitą satysfakcję.

Od czego się zaczęło? Chyba od usłyszenia pierwszych niemieckich efekciarskich miksów na początku lat 90tych. Wypasione miksy, pełne hitów z niezwykłymi dla nas jak na tamte czasy przejściami. Królował wtedy SNAP, Dr Alban, Fun Factory, Ice Mc, K2, Culture Beat i mnóstwo innych. Oczywiście mamy do tych czasów największy muzyczny sentyment, ale patrzymy także wstecz a przede wszystkim w przyszłość. Chyba zawsze też przez ten okres towarzyszyło nam mazowieckie Radio Dla Ciebie (RDC) i audycja Wieczór i Noc DJ-ów prowadzona przez Bogdana Fabiańskiego i Pawła Bobrowskiego. Tak się zdarzyło, że najpierw wychowaliśmy się na miksach tam emitowanych a później to nasze miksy były tam emitowane. Pozdrowienia zwłaszcza dla Pawła Bobrowskiego :-).

Praktyczne publiczne doświadczenie w klubach jak na taki okres zajmowania się muzyką mamy kiepskie. W Polsce żeby móc z tego żyć trzeba być nie tylko dobrym, ale mieć markę, dużo pieniędzy, dobre kontakty i marketing a zatem trzebaby było się temu poświęcić całkowicie. Zamiast tego woleliśmy pokończyć szkoły i pracować we własnych zawodach, a po godzinach... wiadomo. Jesteśmy zatem przykładem "DJ-ów" kompletnie różnych od powszechnej tendencji na polskim rynku. Czasami ludzie robią z siebie dj-ów kupując profesjonalny sprzęt a miesiącami nie potrafią dobrze zgrać dwóch nagrań (znamy takie przykłady osobiście). Ale w klubo-dyskotekach gra każdy bez względu czy pojęcie o tym ma czy też nie. Chcemy to pojęcie troszeczke początkującym didżejom rozszerzyć, głównie teoretycznie, ale cóż.. praktyki za Ciebie nikt nie załatwi.

Miksowanie muzyki to nasza pasja i jesteśmy w stanie zmiksować każdy gatunek muzyki tanecznej w najszerszym tego słowa znaczeniu. Od hip-hopu, soulu przez eurodance, trance, drum and bass, techno i house. Przy czym ten ostatni najchętniej :-). Możemy zmiksować nawet pop, w zasadzie jedynym warunkiem jest równy rytm a i to nie zawsze koniecznie ;-).

Tworzymy mixy, ale i remixy różnego rodzaju a także czasami własne produkcje. Wyprodukowaliśmy m.in. remix 2w1 zespołu Dock44 z zespołem Paffendorf. Dwa nasze remixy tworzone od podstaw nagrania "Przez całą noc" zostały wydane na singlu zespołu D-Bomb. Jeden remix (NASA club mix) zwyciężył w plebiscycie publiczności a kolejny (EMEN light mix) został wybrany przez firmę fonograficzną. Tylko my wiemy ile różnych innych projektów zostało zaczętych i nie skończonych...

 © Miłosz Nasadowski & Dariusz Kordas | manchester web designer
Jesli chcesz mozesz tez wyrazic poparcie dla Ks Lemanskiego w Liscie do Watykanu.